nieruchomości
Wypełnij formularz i kliknij SZUKAJ poniżej

Numer oferty
 
 
Lokalizacja
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
oferty specjalne

Notes » Zgłoś ofertę » Kalkulator opłat » Nasi doradcy » Aktualności » Rekrutacja » Pilnie Poszukujemy » Osiedle 4 Pory Roku »   - Opis »   - Lokalizacja »   - Rzuty domów A »   - Rzuty domów B »   - Tabela »   - Plan działek »   - Galeria » Kontakt »

Osiedle 4 Pory Roku - Opis

 

Domy całoroczne nad jeziorem !!! Wyjątkowa Lokalizacja !!! Linia zabudowy 30m od brzegu jeziora!!!


Malowniczo położony teren z dostępem do jeziora
z możliwością wybudawania domów letniskowych całorocznych w zabudowie wolnostojącej. Teren ma dostęp do linii brzegowej. 
Dzałki posiadają warunki zabudowy. Zezwolenie na budowę pomostu. Powierzchnia działek od 363 do 1000 m2.
Teren otulony pięknymi lasami sosnowymi, położony nad dużym, czystym jeziorem z 19km linią brzegową. Okolica dostarcza licznych możliwości aktywnego wypoczynku. 
- spływy kajakiem, 
- rower wodny, 
- gra w golfa (w Kalinowie 18-dołkowe pole golfowe na obszarze blisko 80 Ha), 
- żaglowanie , 
- windsurfing, 
- wędkowanie, 
- pływanie, 
- zbieranie grzybów, 
- polowania, 
- jazda rowerami górskimi,
- nurkowanie.

Wykorzystaj okazję i zostań właścicielem całorocznego, własnego domu nad Jeziorem Niesłysz. Jest to jedno z najczystszych jezior w Polsce. Każdy z domków oferowany jest w stanie deweloperskim, może zostać umeblowany i wyposażony. Zacieniony taras i salon z kominkiem to główne atuty każdego obiektu. Każdy właściciel domku ma dostęp do osiedlowej plaży z pomostem.

Do sprzedaży oferujemy domy w cenie już od 290 000 PLN.

Oferujemy dwie wielkości powierzchni domów: 62 i 81 m2. Są to powierzchnie użytkowe, całkowite powierzchnie domów to odpowiednio 74 i 95 m2.

Zadzwoń jeszcze dziś po więcej szczegółów do agentki prowadzącej Pani Justyny Jabłońskiej i stań się właścicielem cząstki raju pośród jezior i lasów !